Przestań zgadywać, który kurier jest najtańszy

Zmagasz się z problemem znalezienia najbardziej ekonomicznego kuriera do wysyłki paczek i korespondencji biznesowej? Jesteś zmęczony ręcznym porównywaniem cen od różnych kurierów? Nie martw się więcej, OptiChoice.pl ma dla Ciebie rozwiązanie.

OptiChoice.pl to poręczny integrator i porównywarka usług kurierskich oraz platforma wysyłkowa w jednym narzędziu. Oprogramowanie integruje się z wiodącymi firmami kurierskimi, takimi jak np. DPD, DHL, UPS i inPost. Ten optymalizator wysyłek kurierskich łączy wszystkich kurierów, z którymi współpracujesz i upraszcza proces porównania ich ofert oraz znalezienia tej najbardziej ekonomicznej dla Twoich konkretnych potrzeb wysyłkowych.

Integrator usług kurierskich działa w dwóch krokach. Najpierw zbiera dane od różnych globalnych kurierów, takich jak np.: GLS, UPS, TNT i FedEx. Następnie porównuje stawki i usługi każdego z nich dając Ci kompleksowy przegląd cen i opcji dostawy dostępnych dla Twojej przesyłki. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala szybko zidentyfikować najbardziej opłacalną opcję dostawy i uzyskać konkurencyjne stawki wysyłki dla dowolnej wielkości paczki lub miejsca docelowego.

Automatycznie porównuj oferty kurierów

Już nie musisz zgadywać, który kurier jest najtańszy. Zamiast tego możesz użyć integratora i porównywarki usług kurierskich OptiChoice.pl, aby znaleźć najlepsze stawki na wysyłki dla Twoich paczek.

Niezależnie od tego, czy szukasz dostawy tego samego dnia, czy potrzebujesz taniej usługi międzynarodowej, ta platforma wysyłkowa została zaprojektowana, aby ułatwić Ci pracę. Masz na niej wszystkie informacje, niezbędne do podejmowania świadomych decyzji wysyłkowych w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że wprowadzisz kilka podstawowych danych o swojej przesyłce – rodzaj przesyłki, miejsce docelowe, wagę i rozmiar – a OptiChoice.pl zajmie się resztą. W ciągu kilku sekund otrzymasz z powrotem wybór najlepszych ofert kurierskich, dzięki czemu będziesz mógł wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu budżetowi i wymaganiom.

Przestań zgadywać, który kurier jest najtańszy – niech OptiChoice.pl zrobi to za Ciebie!

Automatyczne i bez błędów generuj listy przewozowe

Masz dość ręcznego wpisywania wszystkich danych do każdego listu przewozowego? To żmudne zadanie można całkowicie wyeliminować dzięki OptiChoice.pl. i już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że źle wypełniłeś dokumenty lub popełniłeś błąd przy wprowadzaniu danych.

Nasza platforma wysyłkowa automatycznie, z  idealną precyzją  i weryfikacją poprawności danych  tworzy listy przewozowe kuriera. Proces jest szybki i prosty – wystarczy wybrać kuriera, wprowadzić informacje o przesyłce i kliknąć “Generuj list przewozowy”.

Dzięki automatyzacji nadań kurierskich nie musisz już nigdy więcej martwić się o błędy we wprowadzaniu danych!

Monitoruj przesyłki w czasie rzeczywistym

Dzięki OptiChoice.pl możesz teraz monitorować wszystkie swoje przesyłki w czasie rzeczywistym bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi systemami firm kurierskich. Nasze rozwiązanie bezproblemowo integruje się z wiodącymi firmami kurierskimi umożliwiając śledzenie i zarządzanie dostawami na jednej, ujednoliconej platformie wysyłkowej. Dzięki temu Twoi klienci będą otrzymywać aktualne informacje o swoich zamówieniach a Ty będziesz spokojny, że paczki dotrą na czas i w idealnym stanie.

Nasz aplikacja wysyłkowa oferuje ponadto zaawansowane możliwości analityczne, dając głębsze zrozumienie operacji wysyłkowych. Oprogramowanie to umożliwia automatyczną ekstrakcję danych o zamówieniach, redukuje błędy, przyspiesza proces realizacji zamówień oraz pomaga w identyfikacji obszarów, w których można uzyskać oszczędności. Tym samym pozwala firmie na utrzymanie kosztów wysyłek na minimalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług wysyłkowych.

Z OptiChoice.pl możesz mieć pewność, że każda przesyłka jest śledzona przez całą swoją drogę od wysyłki do dostawy!

Korzyści z używania platformy do automatyzacji wysyłek

Dzięki OptiChoice.pl zyskujesz niezawodną i wydajną platformę wysyłkową, która usprawni procesy wysyłek i obniży ich koszty bez poświęcania jakości. Nasza intuicyjna porównywarka usług kurierskich do każdej wysyłki zarekomenduje najlepszego kuriera dla Twoich potrzeb wysyłkowych a także, szybko wygeneruje list przewozowy i będzie monitorować w czasie rzeczywistym drogę, jaką pokonuje przesyłka. Da Ci spokój, że zrobiłeś co mogłeś, by zoptymalizować swoje operacje wysyłkowe tak bardzo, jak było to tylko możliwe.

Korzystając z OptiChoice.pl możesz w końcu skoncentrować się na swoim biznesie, bo otrzymujesz prawdziwy „kombajn” różnych funkcjonalności:

  • integrator usług kurierskich – z poziomu jednej platformy będziesz mieć dostęp do wszystkich kurierów i brokerów kurierskich, z którymi współpracujesz
  • platforma wysyłek kurierskich – z jednego miejsca, bez potrzeby logowania się na różne platformy kurierów, nadasz paczkę, korespondencję biznesową a nawet paletę
  • porównywarka usług kurierskich – szybko i w czasie rzeczywistym porównasz ceny pomiędzy różnymi kurierami i brokerami kurierskimi
  • platforma do automatyzacji wysyłek kurierskich – przeprowadzisz digitalizację kluczowych procesów, które wcześniej musiałeś wykonywać ręcznie, m.in.: generowanie listu przewozowego, śledzenie i zwroty oraz porównanie cen wysyłek u różnych kurierów
  • optymalizator usług kurierskich – zoptymalizujesz swoje przesyłki pod względem cen i jakości nadań, dzięki wskazaniom systemu, który kurier jest najtańszy oraz najbardziej skuteczny na danym terenie.

OptiChoice.pl oferuje kompleksową obsługę wszystkich Twoich potrzeb w zakresie przesyłek kurierskich i sprawia, że znalezienie najbardziej opłacalnych rozwiązań dla Twoich potrzeb biznesowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Jak wdrożyć uniwersalną platformę multikurierską OptiSender.pl

Wdrożenie OptiChoice.pl jest niezwykle proste. Wystarczy podpisać umowę na używanie platformy. Zintegrujemy z nią firmy kurierskie, z którymi współpracujesz. Będziesz chciał dodać do platformy kolejnych kurierów i brokerów kurierskich? Tym lepiej dla Ciebie! Im więcej firm kurierskich zintegrujesz z platformą, tym cenowy efekt optymalizacyjny, który daje platforma, będzie większy.

Na zakończenie zapamiętaj, że nie musisz już zgadywać, który kurier najtaniej dostarczy twój towar. Masz od tego OptiChoice.pl, który „w mgnieniu oka” porówna ceny zintegrowanych z platformą kurierów i pomoże podjąć najbardziej korzystna dla Ciebie decyzję.