OptiChoice.pl - Jeden adres dla wszystkich Twoich umów z kurierami

„By zlecić transport wystarczy zaledwie kilka kliknięć”. Tak w większości przypadków reklamują korzystanie ze swoich aplikacji firmy kurierskie. A co w przypadku, kiedy tych umów jest kilka lub kilkanaście i trzeba zalogować się na  osobne platformy firm kurierskich?  Też masz ten problem z ciągłym przelogowywaniem się pomiędzy różnymi serwisami internetowymi, by nadać paczki? Rozwiązuje go aplikacja OptiChoice.pl – jeden adres dla wszystkich Twoich wysyłek.

Czy OptiChoice.pl to kurier?

OptiChoice.pl jest jedyną polską platformą internetową, która umożliwia podpięcie zawartych umów z kurierami i brokerami kurierskimi oraz zarządzanie dostawami w szybki i zautomatyzowany sposób z jednego miejsca w sieci, bez konieczności logowania się na platformy poszczególnych firm kurierskich.

Jakie są zalety korzystania z aplikacji wysyłkowej?

Platforma internetowa OptiChoice.pl zapewnia zautomatyzowaną alokację zamówień, zarówno pod względem kosztowym, jak i jakościowym. Dzięki aplikacji można więc obniżyć koszty i zwiększyć wydajność dostaw, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Czy Optichoice.pl jest bezpieczny?

Strona internetowa jest integratorem stron internetowych firm kurierskich i brokerów kurierskich. Zawiera jedynie odnośniki do tych stron oraz ich zasobów i nie obsługuje ich bezpośrednio. Wszystkie wprowadzane dane związane z wysyłką są więc w pełni bezpieczne.

Czy z Optichoice.pl można wysyłać paczki za zagranicę?

Wysyłki zagraniczne najlepiej realizować z poziomu Optichoice.pl. Wybór aplikacji to duża oszczędność czasu – nie trzeba już sprawdzać różnych stron firm kurierskich, bo wszystkie ceny z Twoich umów z kurierami są już posortowane po najniższej, możliwej cenie i są w jednym miejscu.

Czy integracja kurierów z Optichoice.pl jest bezpłatna?

Aplikacja zapewnia dostęp do kurierów i przewoźników, z którymi współpracujesz lub chcesz współpracować, zarówno w Polsce, jak i poza granicami. Zintegrowanie z platformą najbardziej globalnych kurierów jest w większości bezpłatne.

Ile trzeba zapłacić za platformę wysyłkową?

Korzystanie z platformy Optichoice.pl jest nie tylko łatwe i wygodne, ale również i niedrogie, bo oparte na mikropłatnościach liczonych w groszach, za każdy wygenerowany z poziomu platformy list przewozowy. Są one realizowane w cyklach miesięcznych na podstawie wystawianej faktury VAT.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr